Turniej cyklu
CONNECTOR Grand Prix Wielkopolski 2019


XVIII OTP** o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki

11 sierpnia 2019 - Skoki
[strona WZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 135Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WPSokoły Poznań 61.59105
 262Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
4.0
4.0
WPDĄBRÓWKA MM Poznań 61.2297
 364Mirosław Małecki
Paweł Małecki
9.0
11.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl
Dąbrówka Naukabrydza.pl Poznań
61.1690
 461Andrzej Choniawko
Andrzej Jeleniewski
13.0
18.0
ZPLKS POMORZANIN Nowogard
AD Szczecin
60.5783
 511Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
5.0
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo 59.0476
 616Jan Adamczewski
Roman Kujawski
11.0
12.0
WPPAB Poznań
ADMIRA PAB Poznań
57.9570
 769Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
WP
LB
UNIA II Leszno
Ilanka 1 Rzepin
57.6463
 870Adam Kozłowski
Janusz Przybysz
12.0
9.0
LB
WP
GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
ADMIRA PAB Poznań
57.0556
 921Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
4.0
1.5
WPPlatan Pleszew 56.2250
 1068Waldemar Sroczyński
Eugeniusz Seichter
11.0
12.0
LB
KP
Ilanka 1 Rzepin
Grom-Bemix Więcbork
55.8343
 1143Piotr Walczak
Ryszard Pałasz
21.0
11.0
WPRAL Poznań
UKB KLEKS Szamotuły
55.7536
 1237Tomasz Wasilewski
Jerzy Mścisz
7.0
13.0
WPKTB Konin
UNIA II Leszno
55.4230
 1371Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPUNIA WINKHAUS Leszno 54.6423
 1426Michał Dembiński
Maciej Sobieralski
12.0
15.0
WPGRICON STARKA PAB Poznań
ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
54.4921
 1534Marek Piechociński
Maciej Szczepański
5.0
2.5
WPChaos Gniezno 54.1319
 1660Łukasz Frąckowiak
Andrzej Parmonik
2.5
5.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz 53.8418
 1720Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
15.0
12.0
WPUKB KLEKS Szamotuły 53.5717
 1866Jolanta Ziętara
Rafał Junik
5.0
7.0
WPDĄBRÓWKA MM Poznań 52.9816
 1957Kajetan Olewicz
Bogumiła Jakubowska
7.0
3.0
LD
WP
 
PAB Poznań
52.9215
 2031Jacek Wędrychowicz
Jadwiga Nowak
12.0
11.0
WPTB Budowlani Poznań
IOR II Poznań
52.6014
 2130Piotr Solecki
Robert Włodkowski
7.0
5.0
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo 52.5313
 2242Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
3.0
19.0
WPPAB Poznań
UNIA II Leszno
52.4011
 2365Wiesław Paczkowski
Robert Mrukowski
5.0
5.0
KPHurtownia Sportowa PAAK 52.1510
 2432Przemysław Maliszewski
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WPJagiellonka Piła 51.419
 2548Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
4.0
12.0
LBKKS Kłodawa -Fundacja I Love Bridge
MOSiR I Kostrzyn nad Odrą
51.378
 2627Edward Kulus
Andrzej Rękosiak
11.0
7.0
LBWDK Bez Atu Wolsztyn 51.187
 2751Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
15.0
11.0
WPGRICON STARKA PAB Poznań
RAL Poznań
51.076
 2815Henryk Duszyński
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WPSokoły Poznań 51.025
 2919Jan Borychowski
Bogdan Świątek
13.0
12.0
WPKTB Konin 50.983
 3063John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.5
2.5
WPDK Stokrotka I Poznań
PAB Poznań
50.902
 3128Włodzimierz Kwiatkowski
Przemysław Weymann
12.0
11.0
WPSystem Poznań
UNIA II Leszno
50.681
 3213Bogusław Barański
Stefan Samól
4.0
3.0
WPSzlemik RCK Rogoźno
Credo Piła
50.531
 3345Mirosław Bublewicz
Arkadiusz Jaranowski
11.0
3.0
LBGSBS GOMAD Gorzów Wlkp.
Instalko SBS 1 Międzyrzecz
49.871
 3423Zenon Wierzbicki
Przemysław Jaworski
5.0
2.0
WPKopernik Veolia Poznań 49.831
 3529Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.5
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 49.331
 3612Józef Grewling
Marek Bukowski
7.0
5.0
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo
Szlemik RCK Rogoźno
48.941
 3725Jarosław Lubczyński
Piotr Stanikowski
5.0
3.0
WPIOR I Poznań
Fikot Trefl Poznań
48.651
 3824Benedykt Mieszczak
Roman Grabowski
3.0
3.0
KPGrom-Bemix Więcbork 48.581
 3914Andrzej Kucharski
Adam Meller
5.0
5.0
WPCredo Piła 48.441
 4041Aleksander Heinze
Sebastian Nowak
5.0
3.0
WPCHDK Chodzież 48.401
 4146Mieczysław Stefański
Jarosław Wachnowski
7.0
18.0
LBFundacja I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp. 48.101
 4240Małgorzata Węglewska
Ryszard Nowicki
2.0
5.0
WPKaro Poznań
System Poznań
47.641
 4317Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
13.0
WPKTB Konin
RAL Poznań
47.611
 4455Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WPSystem Poznań
Chaos Gniezno
47.541
 4533Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
5.0
3.0
WPCredo Piła 47.351
 4667Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.5
2.0
WPBiG Brydż Poznań 46.791
 4744Krzysztof Szymczak
Sławomir Maciejewski
5.0
5.0
WPPlatan Pleszew 46.431
 4839Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0
WPFikot Trefl Poznań 45.931
 4936Waldemar Pałka
Zbigniew Geisler
3.0
3.0
WPOOK Oborniki 45.881
 5056Mirosław Grobelkiewicz
Jerzy Stypiński
2.5
3.0
WPMCK Czarnków
Credo Piła
45.691
 5150Krzysztof Galubiński
Maciej Kokorniak
2.5
2.5
WPDK Stokrotka I Poznań 45.421
 5249Andrzej Kot
Janusz Jędrzejewski
2.5
5.0
WPJardob Murowana Goślina
Credo Piła
44.281
 5358Grzegorz Rybacki
Adam Małdyk
7.0
4.0
ZPTRZYNASTKA Szczecin
KLUB PICKWICKA Szczecin
43.861
 5453Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
2.5
5.0
WPIOR II Poznań 42.791
 5559Marek Grewling
Tadeusz Grewling
2.5
2.5
WPSzlemik RCK Rogoźno 42.381
 5618Witold Szczepaniak
Krzysztof Jordan
5.0
2.5
WPWKBS Września
System Poznań
41.891
 5738Wojciech Zimniak
Leszek Karwasiński
5.0
4.0
WPWKBS Września 41.721
 5822Zdzisława Zabłocka
Tomasz Dorobek
3.0
4.0
DSOKBS Progress Ostrzeszów 40.831
 5952Adam Serafin
Marcel Błażejewski
 
 
WPUKS Dwójka Konin 40.751
 6054Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
4.0
5.0
WPWKBS Września 37.691
 6147Ireneusz Koczorowski
Paweł Kaczmarowski
1.0
1.0
WPCHDK Chodzież 32.801

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-08-11 o 16:39:34